Укриття – неухильна вимога воєнного стану!

Укриття – неухильна вимога воєнного стану!


Представники місцевої влади мають забезпечити доступність укриттів для українців на тлі постійних атак окупантів. Так закликав Президент України. А ватажок бандформування «ЧВК «Вагнер» євгєній прігожин на росії підтвердив, що окупанти збираються нападати на нашу країну ще не один рік…


Про заклик Володимира Зеленського до місцевої влади будувати укриття від атак із повітря повідомляє Агенція РБК-Україназ посиланням на вечірнє звернення президента України.


Він нагадав, що внаслідок нічної атаки дронів-камікадзе є втрати серед мирного населення. Президент зазначив, що дуже важливо враховувати повітряну тривогу і не ставитись до неї легковажно.


«Хочу, щоб мене зараз почули всі представники місцевої влади, які відповідають за конкретні громади, за конкретну територію: укриття у містах мають бути доступними, люди повинні розуміти, коли і як збільшиться кількість та доступність укриттів. Це відповідальність конкретних чиновників», – наголосив Глава держави.


Росія останнім часом посилила обстріли України. Найбільше ракет та дронів-камікадзе вона випускає по м. Києву. Але минулого тижня журналісти виявили, що частину укриттів у столиці закрито саме під час повітряної тривоги. Люди рятувалися навіть у метро…


Зрозуміло, що ця тема актуальна і для Волині, котра також зазнавала ракетних ударів противаника. А ще тому, що москалі збираються кошмарити наш народ не один рік.


Наприклад, ватажок бандформування «ЧВК «Вагнер» євгєній прігожин на росії підтвердив, що окупанти збираються нападати на нашу країну ще не один рік.


Наразі він гастролює глибинкою рф, закликає до тотальної мобілізації та відновлення смертної кари, і прогнозує:

«Далі буде тяжка війна. Не знаю, як довго вона триватиме. Якщо зробити так, як треба, то мій прогноз – звільнити Донбас за два роки, дійти Києва за три-чотири… Рецепт перемоги у СВО  (вторгнення в Україну в рф називають «спєциальной воєнной опєрациєй», – ред.): загальна мобілізація на два мільйони людей, гарне управління армією та дисципліна, розстріл дезертирів. Потрібно зробити всіх керівників оборонних підприємств військовослужбовцями, щоб до них теж можна було б застосовувати смертну кару. Потрібно зробити країну військовим монстром, щоби зброї було більше, ніж у Північній Кореї».


Зрозуміло, що маренням кремлівських головорізів про «перемогу» над Україну ніколи не справдитися, але що ворог буде намагатися накоїти ще більше зло, то в цьому мало хто сумнівається.


Значить, сучасні укриття для цивільного населення мають бути доступними і надійними.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото «Суспільне Луцьк»: укриття в одному з навчальних закладів м. Луцька.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%