На пошуки голови-втікача – аж у Канаду

На пошуки голови-втікача – аж у Канаду


Що розповість за океаном одіозний Олександр Омельчук, який зовсім недавно черпав духовну силу, пригортаючись до дуба?


За інформацією, що заслуговує на увагу, недавній голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, злякавшись кримінальної відповідальності по низці справ, з переляку втік за кордон, зокрема, в Канаду. Оскільки ця особа не йде на контакт із медіа, то «Волинська газета» відрядила за океан свого спецкора, щоб знайти голову-втікача та поспілкуватися з ним…


Як відомо, Олександр Омельчук, підробивши документи про службове відрядження і злякавшись відповідальності за низкою порушених Нацполіцією кримінальних проваджень, втік із України. Особа мобілізаційного віку так поспішала, що навіть до пуття не довела процедуру складання повноважень депутата Луцької районної ради від партії «За майбутнє».


І доки ошукані колеги, партнери та однопартійці позичають у Сірка очі, щоб якось пояснити ганебний демарш Олександра Омельчука, а його дружина в авральному порядку розпродує нерухоме та рухоме майно, в інформаційному просторі області виникла гучна пауза.


Щоб заповнити її достовірною інформацією, «Волинська газета» відправила в Канаду (де, за певною інформацією, осів Олександр Омельчук, – ред.) спецкора, щоб знайти його та поставити низку конкретних питань. Деталі цього дуже відповідального та ризикованого відрядження наразі не оприлюднюються з цілком зрозумілих причин.


Далі буде…


Світлана КОМА.

На фото пресслужби Луцької районної ради: Олександр Омельчук (крайній зліва) у селі Городище Цуманської громади біля дуба, якому 700-800 років.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%