Шпигун із білоруським паспортом і досвідом війни в Афганістані

Шпигун із білоруським паспортом і досвідом війни в Афганістані

На Півночі України за Силами оборони України шпигував… громадянин Білорусі з посвідкою на проживання на теренах нашої держави. Цього іуду викрито. А чи не залишилося в нього спілшьників?


На cecslysq Рівненщині затримали чоловіка, який «зливав» білоруським кагебістам інформацію про Збройні сили України.


Пресслужби Рівненської обласної прокуратури та УСБУ по Рівненській області 2 червня повідомили:  

 

«Інформатором виявився громадянин Білорусі, який має посвідку на постійне проживання в нашій державі і тривалий час мешкає на Рівненщині. На початку повномасштабного вторгнення рф він був завербований співробітником білоруського кгб та здійснював розвідувально-підривну діяльність проти України, зазначають в СБУ».


Завданням агента був збір даних про оборону північних кордонів нашої держави та маршрути переміщення військової техніки.


«Співробітники спецслужби затримали ворожого поплічника за місцем його проживання під час чергової спроби передачі розвідданих до білоруських кагебістів», – зазначається.


Важливо, що у молоді роки відставний спецназівець воював як командир підрозділу десантно-штурмових військ у складі окупаційних військ ссср в Афганістані. Потім переїхав жити в Україну до дружини, тут і осів. Але своїх імперських поглядів не змінив, тому й зайнявся шпигунством на користь білорашистів.


Оскільки завданням іуди став «збір даних про оборону північних кордонів нашої держави та маршрути переміщення військової техніки», то цілком можливо, що він орудував на лише на Рівненщині, а й на Волині. Тому СБУ ретельно вивчає можливі контакти знешкодженого агента.


Світлана КОМА.

На фото пресслужби Рівненської обласної прокуратури: співробітник СБУ одягає кайданки на руки знешкодженого білоруського шпигуна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%