На Волині викрили 20 порушень рибальства

На Волині викрили 20 порушень рибальства

З 29 травня по 5 червня волинські рибоохоронці викрили 20 порушень правил рибальства. Серед них 14 - за ч.3 ст. 85 КУпАП, 3 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП та 1 – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Також складено 2 безгосподарські акти.  

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль. 

1 червня на Турському водосховищі, поблизу с. Заболоття Заболоттівської громади Ковельського району (Гідрологічний заказник «Озеро Тур»). Два місцевих жителі здійснювали вилов риби сітками. Складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також на даній водоймі викрито громадянина, який порушував правила рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП. 

2 червня на Броницькому водосховищі, поблизу с. Брониця Камінь-Каширського району Волинської області. Порушник здійснював вилов риби забороненим знаряддям - металевою острогою. 

2 та 3 червня волинські рибоохоронці здійснили спільний рейд з працівниками Старовижівського відділення поліції. Обстежено водойми Ковельського району: оз. ГлухиДубечанської громади, оз. Святе і оз. Пісочне Старовижівської громади та р. ТуріяСереховичівської громади. В ході спільної роботи викрито 5 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП. 

3 червня здійснено рибоохоронний рейд на оз. Велике Згоранське, поблизу с. ЗгораниГоловненської громади Ковельського району. Викрито двох громадян, які знаходилися поблизу водойми з сухими сітками. В ході обстеження озера виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 3 ятері. 

3 червня на оз. Шині, поблизу с. Віл Любешівської громади виявлено 2 порушення правил рибальства за ч. 3 с. 85 КУпАП. Того ж дня аналогічні порушення виявлено на озГривинське, поблизу с. ЛишнівкаПрилісненської громади Камінь-Каширського району. 

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото рибоохоронного патруля. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%