ВідНова:UA: на Волині проходить форум молодіжної взаємодії

ВідНова:UA: на Волині проходить форум молодіжної взаємодії

У селищі Маневичі упродовж тижня триватиме перший молодіжний обмін між регіонами України з метою створення молодіжного простору, знайомства з історією громади та Волині й участі молоді в навчальних тренінгах. 

Про це інформує Волинська обласна рада. 

В рамках програми обміну ВідНова:UA молодіжні лідери з Дніпра, Львівщини, Маріуполя, Донеччини, Кіровограда, Одеси, Тернополя, Чернігова, Києва, Полтави, Хмельниччини, Закарпаття та Волині уже розпочали відновлення приміщення для майбутнього молодіжного простору. Придбали будівельні матеріали і розпочали ремонтні роботи у тутешньому будинку культури. Місцева громада допомогла зі спеціалістами. 

«Нам важливо аби молодь працювала, була активна і лишалася жити в Україні. На жаль, під час повномасштабного вторгнення багато молодих людей виїхали з України, тож, щоб їх повернути на Батьківщину, маємо створити умови для них. Те, що ви тут, допомагаєте у відновленні, власним прикладом показуєте, що вдома є потенціал як для розвитку, так і для роботи, - зазначив голова Волинської облради Григорій Недопад. – Саме з вами – людьми нової формації – держава пов’язує своє майбутнє. Переконаний, що більшість з вас також бачать своє майбуття в Україні. Маємо спільно працювати заради цього». 

Очільниця волинського обласного молодіжного центру «YouthСфера» Яна Романюк розповіла, що приміщення, яке зараз відновлюють учасники програми, спершу буде використовуватись як молодіжний простір, а пізніше на його базі у Маневицькій громаді створять молодіжний центр.  

«Для нас важливо привернути увагу молоді до громади, - каже Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк. - Центр буде доречним для молодих людей і молодих сімей, які зможуть тут зустрітися з однодумцями, реалізовувати ідеї, створювати нові проєкти та працювати для розвитку нашої громади. І те, що молодь з різних областей України приїхала аби долучитися, допомогти нам і познайомитися з нашою громадою, надзвичайно мотивує до подальшої роботи». 

Програма ВідНова:UA передбачає обміни в 24 областях України. На Волині молодіжний обмін здійснюється Волинським обласним молодіжним центром та громадською організацією «YouthСфера». 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото облради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%