На Волині діє військово-патріотичний табір “Повстанець”

На Волині діє військово-патріотичний табір “Повстанець”

6 червня стартував військово-патріотичний табір «Повстанець». Захід відбувається на території туристичної бази «Юний турист» у с. Лище та триватиме протягом 6 червня – 14 червня 2023 року. 

Про це інформує Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА. 

За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та директора профільного Департаменту Олександра Хвіщука, на урочистій частині заходу привітала присутніх заступник директора Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА –Тетяна Грицук.  

Також до відкриття долучились: начальник Управління освіти і науки Волинської ОВА – Наталія Матвіюк, заступники директора Волинського обласного центру національно- патріотичного виховання, туризму і краєзнавства – Катерина Павлюк та Віталій Заянчуковський, офіцер групи по роботі з особовим складом Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцька – Віталій Пліско, завідувач турбази «Юний турист» – Володимир Карпюк. 

Метою проведення заходу є реалізація завдань, спрямованих на удосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування стійкого усвідомлення громадянином України своєї приналежності до української нації, наявності стійкого україноцентричного світогляду та здатності до збройного спротиву російській агресії, захисту України; 

виховання майбутніх захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, підвищення рівня їх готовності до захисту Вітчизни;  

виховання високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства; 

підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку – захисту цілісності України в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до чинного законодавства України. 

Загалом в «Повстанці» візьмуть участь 75 осіб віком від 14 до 21 років та отримають практичні навички з тактичної медицини, військової тактики, поводження зі зброєю, військово-інженерної підготовки, топографії, орієнтування, поводження зі зброєю, ознайомляться з основами військової служби. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото з відкритих джерел. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%