Для анатолія тимощука зворотньої дороги немає...

Для анатолія тимощука зворотньої дороги немає...


За продажність москві українця Анатолія Тимощука розкритикував… росіянин Євгєній Савін!


Колишній російський футболіст Євгєній Савін, відомий зараз як блогер Красава, назвав зрадником екскапітана збірної України Анатолія Тимощука. Екгравець «Крильєв Совєтов» (Самара), який один раз ще до повномасштабного вторгнення викликався до національної команди країни-агресорки, намагався взяти коментар у корінного лучанина, після 2014 р. – тренера команди «Зєніт» (Санкт-Пєтєрбург), але отримав відмову.


Портал «Обозреватель» наводжить такий підсумок Євгенія Савіна:


«Я йому писав. Він мені надіслав повідомлення – типу «вибач, я не хочу». Я відповів, що це очікувано, і важливо те, що він собі говоритиме, коли мине час. Я чув безліч виправдань – що в нього російська дружина, всі гроші в росії... Але Анатолію Тимощуку цього ніколи не пробачать. Можна залишити дружину на якийсь час, можна вивести гроші. А ось совість свою ти ніколи не вивезеш. Вона так і залишиться в нього, там, між газпромівськими будівлями. Назавжди залишиться там»…


Слід нагадати, що Анатолій Тимощук народився в м. Луцьку. Дорогу у великий футбол розпочинав у ФК «Волинь» під керівництвом легендарного Віталія Кварцяного, потім опинився в донецькому «Шахтарі» і навіть мюнхенській «Баварії». За збірну України зіграв найбільше матчів від усіх інших футболіфстів. Догравав уже в росії, де й залишився на тренерській роботі в «Зєнітє».


Встиг залишити напризволяще жінку-українку з дітьми, почав судитися з нею за майно і гроші, і в цей самий час зійшовся з росіянкою. З 2014 р. Анатолій Тимощук жодного разу не засудив дії країни-окупанта, тому його позбавлено звання «Почесний громадянин міста Луцька», всіх футбольних титулів, ліцензій та нагород.


Нині Анатолій Тимощук проживаує існувати в російському м. Санкт-Пєтєрбург. Його клуб, як і всі інші рашистські, УЄФА дискваліфікувала зі всіх міжнародних турнірів.


Світлана КОМА.

На фото порталу «Захід.нет»: ще капітан «Зєніта» Анатолій Тимощук із Кубком УЄФА в руках.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%