Перша пресконференція Сергія Реброва

Перша пресконференція Сергія Реброва


Національна чоловіча збірна з футболу нарешті дочекалася свого офіційного наставника. Після відставки ще торік Олександра Петракова крісло керманича була вакантним. І 7 червня нарешті відбулося офіційне призначення Серогія Реброва, одлного з найкращих бомбардирів збірної, форварда київського «Динамо» і успішного наставники арабського клубу-мільйонера «Аль-Айн».


Ось найголовніше з пресконференції, яку провів Сергій Ребров і на яку посилається портал «Футбол 24»:


«Хочу подякувати ЗСУ за те, що боронять Незалежність, захищають Україну та дають нам можливість спілкуватися про футбол, проводити чемпіонат. Я сам особисто та, вважаю, наші люди будуть надалі допомагати нашим військовим і всім тим, хто постраждав від російської агресії.

Дуже радий повернутися в Україну, працювати в Україні. Моя родина теж повертається, дуже радий, що моя дружина так сприйняла моє рішення. Як я говорив раніше, далі будемо працювати на Україну. Прямо зараз у мене вже чинна угода зі збірною. В ОАЕ були зобов'язання до 30 червня, але ми домовилися з «Аль-Айном» і отримали документи, тому можемо підписувати контракт з УАФ.


Зараз у нас багато гравців не отримують тієї ігрової практики, яку ми вважаємо задовільною. Тому створюємо конкуренцію на кожній позиції, щоб подивитися, що можуть футболісти, коли приїдуть в збірну України. Подивимося на їхній стан у тренувальному процесі. Зараз я не можу вам сказати, хто буде грати в основному складі на той чи інший матч. Потрібно почати працювати, а потім вирішимо, хто готовий грати у найближчих матчах.

Зараз у нас три гри. Ми викликали достатньо гравців – майже 27. Можливо, пізніше під'їде Сергій Кривцов, бо зараз він в Америці. Я вважаю, що у нас достатня конкуренція на всіх позиціях, щоб гідно підготуватися до поєдинків.


На жаль, у матчі з Німеччиною (товариський, 10 червня ц.р., – ред.) ми можемо використовувати лише шість замін, а було б добре десять. Але як є. Вважаю, що ця товариська гра також дуже важлива для наших держав. Для Німеччини це 1000-й матч. Для нас дуже приємно зіграти з таким суперником».


Підготував

Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби УАФ: під час першої пресконференції Сергія Реброва.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%