Військово-патріотичний вишкіл

Військово-патріотичний вишкіл

Реалії сьогодення вимагають від нас зміни пріоритетів та набуття нових навичок, тому військово-патріотичне виховання стало необхідністю нашого часу.

У цьому навчальному році завершальним етапом вивчення освітньої компоненти «Захист України» у ФКТБП є проведення навчально-польових зборів під керівництвом викладачів Івана Черевка та Юрія Пастушука. Вони проводяться з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти.

За сприяння Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки студенти фахового коледжу отримали можливість засвоїти основи захисту життя і здоров’я у мирний та воєнний час. Здобувачі освіти отримують навики неповного розбирання і збирання автомата АК-74 та спорядження його магазина бойовими патронами. З метою врятування та збереження життя людини відпрацьовується техніка надання домедичної допомоги, а саме накладання турнікета.


Крім того, здобувачі освіти удосконалюють прийоми та способи дій під час наступального бою та оборони, а також беруть участь у навчальних стрільбах бойовими патронами з автоматичної зброї на полігоні.

Адже безпека людини, її життя і здоров’я – найвища соціальна цінність.

Також студенти фахового коледжу взяли участь у навчально-польових зборах на одному з військових полігонів області.

Інструктори Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки й Луцького міського молодіжного центру навчали молодь бойовим характеристикам стрілецької зброї, основам і правилам стрільби, порядку заряджання і розряджання зброї, неповної розбірки-збірки автомата Калашникова. А також маневруванню, техніці проведення спеціальних операцій, базовим навичкам надання само- та взаємодопомоги в умовах бойових дій.

Вишкіл відбувся на дев’яти локаціях. Організація та виконання вогневих вправ пройшли з чітким дотриманням вимог керівних документів. Молодь діяла чітко та злагоджено.


Підростаюче покоління показало високий рівень навичок практичної підготовки та свою готовність до захисту України.


Крім того, у рамках проведення навчально-польових зборів викладачі предмету «Захист України» Іван Черевко та Юрій Пастушук організували зустріч здобувачів освіти Фахового коледжу бізнесу, технологій і права ВНУ імені Лесі Українки з Володимиром Яловиком, Заслуженим тренером України з легкої атлетики.

В ході спілкування Володимир Трохимович надав рекомендації щодо ведення здорового способу життя. Заняття спортом є ефективним для профілактики захворювань, підвищення психофізичного здоров’я. Регулярні тренування впливають на власну самодисципліну, вироблення сили волі. Крім того, спорт є однією із складових, що формують майбутніх захисників нашої держави.

Дар'я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%