Скільки платити за нерухомість?

Скільки платити за нерухомість?

Податок на нерухоме майно цього року сплачуватиметься за ставками 2014-го.

«Фізичні особи в 2015 р. будуть сплачувати податок на нерухомість за 2014-й за ставками, які діяли 2014-го», – звертають увагу в головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області.

Протягом  60 календарних днів із дня отримання повідомлення-рішення від органу ДФС власники нерухомості зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

Нагадаємо: сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами загальною площею більше 120 і будинком/будинками, загальна площа якого перевищує 250 кв. м, різними видами нерухомості загальна площа, яких сумарно перевищує  370 квадратних метрів.

Ставки податку на нерухоме майно встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. м загальної площі об'єкта житлової нерухомості:

– для квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв. м, та житлових будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв. м, ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

– для квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв. м, та житлових будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв. м, ставка податку становить 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Звертаємо увагу, що ці ставки застосовуються лише до площі перевищення.

Довідково. Законом України від 27 березня 2014 р. № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного заростання в Україні» об’єктом оподаткування визначено загальну, а не житлову площу нерухомості.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

На фото Романа УСТИМЧУКА: офіс облуправління ДФС.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%