«Волинська Січ»: стартував наметовий національно-патріотичний табір

«Волинська Січ»: стартував наметовий національно-патріотичний табір

35 юних учасників віком від 9 до 16 років зібралися у мальовничих лісах Волині, аби взяти участь у наметовому національно-патріотичому таборі «Волинська Січ».
Інформує Волинська ОВА.
Тут юні волиняни отримають практичні навички з основ національного виду спорту «Рукопашу гопак», тактичної медицини, топографії, туризму, а також спробують свої сили у подоланні військової смуги перешкод, отримають додаткові знання з історії краю, ознайомляться з основами військової підготовки.
Цьогоріч «Волинська Січ» святкує 20-ту річницю від першого таборування.
За словами директора департаменту культури, молоді та спорту обласної адміністрації Олександра Хвіщука, національно-патріотичне виховання молоді в наш час є дуже важливе. І саме «Волинська Січ», як одна зі складових, формує активну громадську позицію в підростаючого покоління. Не менш важливою є соціальна адаптація молодих людей, відкриття у них лідерських здібностей, створення умов для їхньої самореалізації. Все це сприяє розвитку молодіжного руху на базі таборування у Волинській області, а також вихованні в учасників почуття гордості за свою державу, прагненні стати повноцінним її громадянином.
«В цілому – це прекрасний відпочинок, насичений безліччю ігор, вишколів, цікавих майстер-класів, нових друзів та вражень», - додав Олександр Хвіщук.
Наш кор.
Фото Волинської ОВА

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%