У Турійському ліцеї відкрили «Клас безпеки»

У Турійському ліцеї відкрили «Клас безпеки»

Безпековий простір облаштували в освітньому закладі з метою навчання учнів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Розповідають у Турійські селищній раді.

З цієї нагоди до закладу освіти навіть під час канікул завітали ліцеїсти, які долучились до пізнавальних заходів, що організували педагоги, рятувальники, правоохоронці. Участь у заході взяли представники селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, військовослужбовці, медики.

В ігровій формі діти навчалися важливих правил безпеки, а також отримали необхідні знання з надання домедичної допомоги. Крім того наочно побачили, як рятувальники 17-ї ДПРЧ діють у разі виникнення пожежі.

Відповідно до вимог клас розділений на декілька спеціальних зон: пожежна та мінна безпека, цивільний захист, правила дорожнього руху, домедична допомога, медіазона.

Заступник Турійського селищного голови Сергій Власюк та директор ліцею Надія Стасюк зауважували, що з початком повномасштабного вторгнення вивчення основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту стало ще актуальнішим. У нинішній тривожний час діти повинні знати, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти здоров’я своє та рідних. 

Проєкт створення класів безпеки реалізує Міністерство освіти й науки України за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наш кор.
Фото Турійської сещної ради

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%