День слідчого

День слідчого

1 липня професійне свято відзначають слідчі України

Завтра, 1 липня в Україні відзначається День слідчого, професійне свято фахівців, що працюють в усіх правоохоронних органах країни, діяльність яких спрямована на захист національної безпеки, законності, правопорядку, прав і свобод громадян. Саме слідчі підрозділи виконують одну з найважливіших функцій у боротьбі зі злочинністю – розслідування злочинів, повне і неупереджене дослідження їх обставин.

Ця професія дуже важка, тому що тут потрібно не просто володіти базовими знаннями, а потрібен величезний досвід, високий професіоналізм, нестандартне логічне мислення, високі моральні цінності, адже ваша робота пов’язана з долями людей, а кожне їх рішення на них впливає.

Редакція газети «Волинська газета» зустрічається з роботою слідчих, має бачити їх наполегливість у розкритті «кримінальних головоломок».  

Редакція «Волинської газети» вітає усіх правоохоронців, що причетні до цього свята. Серед них – слідчий слідчого відділу Луцького районного управління поліції Віталій Сергійович Базюк та оперуповноважений відділу кримінальної поліції Луцького районного управління поліції  Іван Ігорович Зелінський, з якими мали приємність познайомитися журналісти.

 Результатом вашої щоденної наполегливої праці є сотні розкритих справ, за якими стоять врятовані долі людей, попереджені або розкриті злочини, повернуте майно його власникам – дорогі авто або й просто спокій у житті. Сил вам, натхнення, доброліття і всім нам Перемоги.

Володимир МИРКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%