Думка молоді важлива для Володимирської влади

Думка молоді важлива для Володимирської влади

30 червня відбулось перше засідання оновленого складу Молодіжної ради виконавчого комітету Володимирської міської ради, яке провів новобраний голова Артур Салуха. На засідання до активної молоді завітав і очільник громади Ігор Пальонка.
Про це інформують у Володимирській міській раді.
Ігор Пальонка побажав Молодіжній раді згуртованої та плідної роботи, наголосивши, що думка молоді надзвичайно важлива для місцевої влади при втіленні різних ініціатив та проєктів. Відтак готовий частіше проводити зустрічі з активістами Молодіжної ради, аби чути їхню думку та радитись щодо тих чи інших питань, а також генерувати нові цікаві ідеї.
Принагідно очільник громади поцікавився думкою молоді щодо заходів, які мають відбутись у межах відзначення Дня міста. Прозвучали пропозиції щодо проведення флешмобів, фотоконкурсу, а також акції “Вільний мікрофон”. До обговорення цієї теми долучилась присутня на засіданні начальник відділу культури і мистецтва Олена Омелюх.
Також Ігор Пальонка розповів про ті проєкти, які нині втілюються у громаді для нашої молоді. Серед таких: ремонт міського стадіону “Олімп”, завершення якого передбачається до Дня міста, облаштування спортивного майданчика біля ліцею №5 ім. А. Кореневського, скейт-майданчика у парку “Слов’янський”, а також молодіжного центру у приміщенні Центру культурних послуг.
Обговорили під час засідання подальші плани у реалізації проєкту “Маю думку – участь для молодіжних рад”, які планує втілювати Молодіжна рада Володимира за підтримки місцевої влади, а також ребрендинг сторінок ради у соціальних мережах.
Наш кор.
Фото Володимирської міської ради

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%