Перевозив в Україну психотропні препарати

Перевозив в Україну психотропні препарати

В аптечці житомирчанина, який повертався додому через пункт пропуску Устилуг, митники виявили 60 капсул бромазепаму та 80 пігулок трамадолу.
Інформує Волинська митниця
Відповідно до Постанови КМУ від 6 травня 2000 року № 770 «Про затвердження Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» обіг таких психотропних препаратів обмежений. Їхнє переміщення через кордон громадянами можливе лише за наявності рецепта на особу, якій препарати призначені для лікування, та лише у кількості, що відповідають рецептурним призначенням.
Психотропи вилучені. До нацполіції скероване повідомлення про правопорушення, що містить ознаки злочину. Його попередня кваліфікація визначена за ст. 309 Кримінального кодексу України. Незаконне перевезення чи пересилання психотропних речовин без мети збуту караються штрафом або виправними роботами, або арештом, або обмеженням волі. Триває слідство.
З початку цього року у зоні діяльності Волинської митниці було припинено 28 спроб незаконного перевезення громадянами обмежених в обігу лікарських засобів. 
Наш корю
Фото митників

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%