Перші настанови

Перші настанови


Після оприлюднення президентського указу про довгоочікуване призначення перших керівників районів на Волині відбулися офіційні представлення – вже 26 січня у 4 районах – Луцькому, Ківерцівському, Маневицькому та Любешівському. А вранці 27 січня голова облдержадміністрації Володимир Гунчик привітав із призначенням Федора Войтюка – нового очільника виконавчої гілки влади Іваничівщини.

Розпочали з Луцького р-ну. Новопризначений голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський, котрий працював Маяківським сільським головою, першим отримав вітання від голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Володимир Петрович не лише привітав, а й нагадав, що в нинішній непростій ситуації на Ігоря Петровича покладено дуже важливі завдання, зокрема – проведення мобілізації та підтримка й економічний розвиток району з чималим потенціалом.

Були на урочистостях із нагоди представлення нового очільника потужного регіону Волині також голова Луцької райради Олексій Гвоздецький та попередник Ігоря Ярмольського Юрій Цейко. Обоє, як і годиться, взяли слово. Зокрема Юрій Цейко, крім усього, побажав, «аби держслужбовцям ніхто не міг диктувати, як ухвалювати рішення, особливо під час виборів».

Ігор Ярмольський дякував за виявлену довіру:

– Ми не будемо ділити, хто в районі головний, – зазначив. – Живемо в непростий час і стоїмо на порозі того, що маємо працювати у жорсткому режимі економії. Тож 20% працівників райдержадміністрації будуть скорочені. У своїй діяльності буду керуватися тільки законом, професійною порядністю, рішення ухвалюватиму прозоро.

Новопризначеному голові Ківерцівської райдержадміністрації гарної роботи бажали його попередник Анатолій Сопросюк та голова місцевої райради Андрій Киричук. Не лише вітали, а й наголошували, що Ківерцівський край виконав бюджет 2014-го на 108,8%, тож потенціал району не варто недооцінювати.

Валерій Ткачук, котрий і очолив район, дякував за кредит довіри та обіцяв виконувати поставлені завдання. Які саме, окреслив Володимир Гунчик, котрий акцентував на питаннях належного проведення четвертої хвилі мобілізації, соціальному забезпеченні жителів району й особливо сімей військовослужбовців.

Тепер уже голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк під час свого представлення на високу посаду нагадував і переконував:

– 1940-го у січні на карті України з’явився Маневицький район. Відтоді минуло багато часу, люди пережили чимало. Але район постав. І величезна роль у тому – мешканців краю. Саме задля їхнього блага має працювати влада, керуючись не політичними мотивами, а ідеологією підняття рівня життя громади.

Олег Кух, котрому довірили керівництво Любешівщиною, і раніше очолював тут виконавчу владу.

– Хочу наголосити, що Олег Кух – перший голова райдержадміністрації, повноваження якого підтвердив Президент України Петро Порошенко, – наголосив Володимир Гунчик.

Сам же Олег Кух пообіцяв і надалі спрямовувати зусилля на підтримку волонтерського руху, співпрацю з усіма органами влади краю та запевнив, що боротиметься із корупцією й працюватиме на засадах прозорості та відкритості.

Андрій Бадзюнь, попередній керівник Іваничівського району, виступаючи з короткою промовою, пригадав поіменно всіх іваничівців, котрі поклали своє життя за Україну: і тих, хто загинув на Майдані, і бійців, полеглих у зоні АТО.

А новопризначений голова Федір Войтюк запропонував усім співпрацю та зізнався, що найбільше мріє про мир у державі.

Що важливо: у кожному з районів голови райжадміністрацій акцентували на фундаментальних речах: соціальних стандартах, зміцненні обороноздатності держави та територіальної оборони, соціальній складовій, такій непростій у нинішніх реаліях. Лишається тільки вірити і сподіватися, що слово те якнайшвидше переросте в діло. Чекати і зволікати нам нині ніколи.

Світлана ДУМСЬКА.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%