Принцип в’юна?

Принцип в’юна?

З початку 2015 р. прокуратурою Іваничівського району скеровано до господарського суду Волинської області три позовних заяви в інтересах держави до суб’єктів господарювання з вимогою внести зміни до договорів оренди землі.

З'ясувалося, що попри внесені 1 квітня 2014 р. Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» зміни до Податкового кодексу України, якими значно збільшено мінімальний розмір орендної плати за землю, ці суб’єкти господарювання уникають або й відверто відмовляються від укладання додаткових угод до чинних договорів оренди землі задля збільшення розміру платежу, що призводить до ненадходження коштів до бюджету.

Прес-служба прокуратури області наголошує, що тепер, згідно з вимогами Податкового кодексу України, розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, й річна сума платежу не може бути меншою 3% від нормативної грошової оцінки землі. Відтак суб’єкти господарювання мали би щороку замість 77 тис. грн сплачувати 271 тис. грн орендної плати за землю.

Наразі ці позовні заяви перебувають на розгляді в суді. Прокуратура ж району продовжує роботу на цьому напрямку задля пред’явлення до суду низки аналогічних позовів.

Відтак виникає цілком резонне питання: а чим тоді займалася «оновлена влада» Іваничівщини після Революції гідності, якщо не спромоглася виконати елементарні вимоги чинного законодавства для запобігання економічної катастрофи України? І чому магнати сільгоспвиробництва викручуються з усіх ситуацій за принципом в’юна?

Вл. інф.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%