У комунальних установах в Луцьку встановили контейнери для роздільного сміття

У комунальних установах в Луцьку встановили контейнери для роздільного сміття

У Луцьку на території державного та комунальних підприємств облаштували контейнери для сортування відходів. Наразі це три локації – комунальне підприємство "Луцькспецкомунтранс" на вулиці Дубнівській, Держекоінспекція на вулиці Степана Бандери та департамент ЖКГ на вулиці Богдана Хмельницького. 

Про це інформує Суспільне. 

Які відходи можна приносити 

Як розповів керівник міського проєкту"Чистий Луцьк" Сергій Михалевич, за цими локаціями лучани можуть прийти та залишити такі види відходів, як скло, папір, пластик, метал, а також батарейки, акумулятори та ртутовмісніматеріали. 

"Є там додаткові банери, де написано, що, як правильно сортувати, тобто людина може одразу почитати та правильно відсортувати", – зазначив Керівник проєкту "Чистий Луцьк" Сергій Михалевич. Контейнери у комунальному підприємстві "Луцькспецкомунтранс" встановили на першому поверсі. 

Нові контейнери при вході розмістили й біля департаменту житлово-комунального господарства. 

Такі ж контейнери згодом встановлять на інших державних та комунальних підприємствах, щоб дедалі більше спонукати лучан сортувати відходи, розповів керівник проєкту "Чистий Луцьк" Сергій Михалевич. 

З його слів, їхня міська ініціатива працює із жовтня минулого року і за цей час все більше лучан привозять на їхній сортувальний майданчик відходи, які підлягають подальшій переробці – це 14 різних фракцій. 

"За цей час нам вдалося більше 10 тонн зібрати різних відходів, більше 7 тонн ми передали на підприємства для переробки. Проблема відходів гостро стоїть у світі. Потрібно правильно ними управляти", – говорить лучанин. 

Зібраний одяг та взуття передають в один із благодійних фондів для подальшого використання, – додав керівник проєкту "Чистий Луцьк" Сергій Михалевич. З його слів, згодом планують облаштувати ще один майданчик для прийому відходів на вулиці Ветеранів через неодноразові нарікання від лучан, які хотіли б сортувати сміття, однак на локації ближче до міста. 

Наш кор. 

Фото Суспільне.Луцьк. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%