У Володимирі відзначили “золоті” пари

У Володимирі відзначили “золоті” пари

Щороку, починаючи з 2011-го, з нагоди Дня міста проводиться свято вшанування подружніх пар, які відзначають ювілейні дати подружнього життя – від 50 років і більше. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Тож і цієї неділі на святковій сцені у парку Слов’янському міський голова Ігор Пальонка привітав і вручив ювілярам дипломи, пам’ятні подарунки, а також короваї, які вже традиційно виготовляє для цього дійства володимирський хлібозавод. 

Серед відзначених цьогоріч – 11 пар. Спільних пів віку уже на рахунку Раїси та Вячеслава Іванюків, Ольги та Володимира Федосєйкіних, Зульфіри та Михайла Молочковських, Євгенії та Володимира Герків, Валентини та Анатолія Бойчунів, Катерини та Анатолія Ващуків, Катерини та Олега Ковальчуків, Надії та Івана Подопригор. 

55 років разом відзначає подружжя Лідії та Олександра Хлопцевих, а спільних 60 прожили уже Лідія та Юрій Усиченки, а також Галина та Олександр Кузнєцови. 

На жаль, з певних причин п’ять з названих пар не змогли прибути на свято, але належні їм подарунки обов’язково отримають. 

За роки існування традиції вшанування “золотих пар” було вшановано 104 таких пари. З них три пари прожили разом 65 років і відзначили «залізне» весілля, а 13 пар відсвяткували весілля «діамантове» – після 60 років спільного подружнього життя. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%