Із радників – у заступники

Із радників – у заступники


Сергія Кошарука ще одним своїм заступником 3 лютого ц. р. призначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Як інформує прес-служба виконавчої гілки влади нашого краю, це стало можливим після завершення обов’язкової процедури погодження кандидатури в Адміністрації Президента України та апараті Кабінету Міністрів.

Одразу після того, як Володимир Гунчик підписав відповідне розпорядження, Сергій Кошарук приступив до виконання своїх службових обов’язків, хоча займався вирішенням низки питань і раніше – в статусі радника голови облдержадміністрації. Одним із пріоритетів було створення програми стратегічного розвитку нашого краю «Волинь 2020» та налагодження дієвих контактів із громадянським суспільством.

Під час щотижневої наради у понеділок Володимир Гунчик окреслив ще один пріоритетний напрямок діяльності нового заступника: Сергій Кошарук відповідатиме за інвестиційну політику в області. Згодом прозвучало й одне з перших завдань: йому належить розібратися із регіональними програмами. Наразі більшість із них не фінансується, а перспектива решти отримати кошти на виконання передбачених на наступний рік заходи – дуже низька. Тому виконавча влада має намір звернутися до депутатів облради з пропозицією укрупнити деякі програми, а решту – ліквідувати. Відповідне питання згодом буде винесене на сесію облради.
Варто відзначити, що Сергій Кошарук народився в 1973 р. у Ковелі.

Має фактично чотири вищих освіти, бо закінчив Український державний університет харчових технологій (технічна),Тернопільську академію народного господарства (економічна), Волинський державний університет ім. Лесі Українки (юридична) та Національну Академію державного управління при Президентові України (управлінська). У 2006-2010 рр. був Ковельським міським головою, потім зосередився на роботі в сфері підприємництва та громадянського суспільства. Окрім цього, він – депутат Ковельської міськради. Сергій Дмитрович одружений, виховує двох синів.

Відтепер він із передбаченими чинним законодавством правами та обов’язками працює в команді голови облдержадміністрації Володимира Гунчика разом із іншими заступниками – Сергієм Кудрявцевим та Світланою Мишковець.

Наш кор.

На фото прес-служби облдержадміністрації: Сергій Кошарук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%