Влада потребує «людей нової формації»

Влада потребує «людей нової формації»

Результати  візитів на Волинь двох урядовців обговорили під час оперативної наради в облдержадміністрації  9 лютого. Волинські пропозиції міністри «почули», запевнив Володимир Гунчик.

Після зустрічі з міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським голова облдержадміністрації доручив підопічним готуватися до «децентралізації облавтодорів», тобто – передачі на місця функцій з утримання доріг.  Питання необхідно почати відпрацьовувати негайно, аби бути готовими до змін на різних рівнях влади в регіоні, переконаний Володимир Гунчик. Міністр інфраструктури підтримав пропозицію краян щодо монетеризації пільг. Така практика не нова, адресні грошові виплати за використану електроенергію були запроваджені під час головування Бориса Клімчука. Володимир Гунчик вважає, що треба повернутися до експерименту щодо оплати за електроенергію, а також подати до уряду пропозиції щодо монетеризації пільг за проїзд. Керівник доручив підготувати відповідні пропозиції з різних галузей, але врахувати потреби збереження пільг для найбільш вразливих категорій населення.

Щодо візиту міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина… Чимало звучало зауважень та пропозицій під час відвідин копалень, але багато з них – суто з політичних міркувань, вважає Володимир Гунчик. Позаяк, на його думку, в шахтарському Нововолинську вже «розпочалися вибори» й боротьба за місцевий політичний олімп. Із міністром  домовилися спільно попрацювати над реорганізацією структури «Волиньвугілля», аби там було менше управлінських кадрів. Окрім того, є необхідність потурбуватися про те, щоб шахта №10 не стояла осторонь ДП «Волиньвугілля». Наразі вона досі має статус об’єкта, що будується.

Перебуваючи на Волині, міністр Демчишин звернув увагу, що в області зовсім мало використовують місцевого вугілля. Потреба регіону в «чорному золоті» сягає 300 тис. тонн. Під час понеділкової наради Володимир Гунчик повідомив, що відтепер на Волині переконуватимуть інвесторів, що братимуться за переобладнання комунальних котелень, встановлювати котли, які працюватимуть «і на торфі, і на деревині, і на вугіллі».

А ще – голова облдержадміністрації зізнався: під час спілкування з міністрами відчув, наскільки потрібні у виконавчих органах влади на місцях «люди нової формації». Сучасні фахівці, котрі здатні виконувати якісно інші стратегічні задачі. Тому в чиновницьких рядах, зауважив він, чекають молодь. А пенсіонерам у держслужбі, вважає він, час подякувати.

Олена ЛІВІЦЬКА.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%