75 років тому

75 років тому


На фото: плакат Олександра Родченка (на слова Володимира Маяковського), 1940-й.

55 років тому

Ціну знижено

З 1 січня цього року Ковельська контора зв’язку приймає листи і бандеролі для відправлення авіапоштою по зниженим цінам. Відправка листа вагою до 20 г – коштує 60 коп., всі наступні повні і неповні 20 г – 30 коп. Громадяни! Відправляйте листи авіапоштою, це прискорить одержання їх адресатами!

(«Прапор Леніна», 1960 р.)

15 років тому

Прогноз стосовно долара

Уряд України прогнозує, що офіційний курс на кінець 2000 р. становитиме 6,02 грн за долар США, повідомив міністр економіки Сергій Тигипко на нараді з головами держадміністрацій. За його словами, уряд уточнив макроекономічні показники на 2000 р., згідно з якими середньорічний курс національної валюти щодо долара США становитиме 5,78 грн.

Волинь – на першому місці

Військова рада Західного оперативного командування підбила підсумки осіннього 1999 року призову громадян у Збройні сили України. Серед 9 областей, де дислокуються війська Західного оперативного командування, Волинська область посіла перше місце. Військова рада висловила подяку голові облдержадміністрації Борису Клімчуку і його заступникові Олександру Жураківському за сприяння і допомогу комісаріатам в організації проведення призову області на строкову військову службу.

(«Досвітня зоря», 2000 р.)

10 років тому

На зарядку шикуйсь!

Заняття з фізкультури є тепер обов’язковими на деяких підприємствах Луцька. Зокрема виробнича гімнастика на Луцькому підшипниковому заводі проводяться вже третій місяць. Інструктор Тетяна Знайда розповідає, що на перших порах жінки дуже соромилися виконувати необхідні вправи. Найбільше боялися голосно дихати. А зараз до працівників цехів приєднався й адмінперсонал підшипникового заводу.

(«Досвітня зоря», 2005 р.)

5 років тому

Стрілянина на АЗС

У неділю ввечері страшна історія трапилася в смт Любешів. Розлючений 32-річний офіцер-прикордонник, застосувавши автоматичну вогнепальну зброю, одну людину розстріляв на місці, а другу – поранив у голову. Виявилося, що оператори АЗС якраз зробили технічну перерву: один чоловік здавав зміну, а інший мав починати чергування. Тому потрібно було зачекати…

(«Волинська газета», 2010 р.)

За матеріалами Державного архіву у Волинській області

підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%