Ковельчанин виборов срібло на чемпіонаті світу з пара пауерліфтингу

Ковельчанин виборов срібло на чемпіонаті світу з пара пауерліфтингу

22 по 30 серпня в м. Дубаї (ОАЕ) відбувся чемпіонат світу з пара пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед атлетів з порушеннями опорно-рухового апарату. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

На ньому змагались 499 учасників з 81 країни світу. Національну збірну України представляли 14 спортсменів та спортсменок. 

У ваговій категорії до 88 кг ковельчанин Юрій Бабинець, потужно і безпомилково виконавши свої жими на вазі – 205 кг та 211 кг, запросив штангу з рекордною європейською вагою – 221 кг. 

Хлопцеві вона підкорилась, але судді підгледіли технічні помилки і підняту спробу не зараховували. Рекорд Європи доки встояв, а результат 211 кг приніс Юрію четверте місце чемпіонату і путівку на Паралімпійські ігри — 2024 в Парижі. 

У заключний день спортивного форуму бронзову, срібну та золоту медалі доклали до своєї скарбнички атлети і атлетки України в командних змаганнях. 

Наші жінки стали «бронзовими» у програмі змагань «WomenTeamEvent», а у чоловічому чемпіонаті «Men’sTeamEvent» Юрій Бабинець разом з Констянтином Панасюком та Антоном Крюковим прикрасили свої груди світовим сріблом, посівши друге місце серед 14 команд. 

У програмі змішаного командного чемпіонату «Mixedtеamevent» не було рівних нашій “золотій” команді (Константин Панасюк, Антон Крюков і Наталія Олійник). Остання золота медаль чемпіонату світу 2023 року їде в Україну. 

У підсумку наша національна збірна виборола 18 нагород і посіла командне четверте місце. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%