Від завтра у Луцьку не буде гарячої води

Від завтра у Луцьку не буде гарячої води

Із 1 вересня 2023 року в Луцьку буде тимчасово припинено надання послуги з постачання гарячої води. Це пов’язано із необхідністю укладення нового договору на постачання природного газу на умовах, визначених постановою КМУ № 896. 

Про це інформує Луцьктепло. 

Імовірно, гарячої води не буде не більше як 2–3 дні. Причина – в організаційних труднощах, викликаних змінами до норм, які регулюють процес газопостачання. 

Від 1 вересня підприємство не матиме достатніх об’ємів газу, аби надавати послугу. Тож усі котельні «Луцьктепла», окрім однієї, яка працює на деревній трісці у мікрорайоні ЛПЗ, припинять роботу. 

Так сталося через те, що Кабмін видав постанову, якою зобов’язав постачальника природного газу «Нафтогаз Трейдинг» продавати газ за пільговою ціною до 15 квітня наступного року. Але ця ж постанова скасовує чинні договори і зобов’язує укласти нові. І тут є нюанс. 

Весь пакет документів, необхідних для того, щоб підписати новий договір, «Луцьктепло» вже надало у «Нафтогаз Трейдинг». Зараз він у «Нафтогазі» проходить перевірку. Щойно вона завершиться, «Луцьктепло» внесуть до інформаційної платформи газотранспортної системи як таке, що має достатньо закупленого газу, аби виробляти теплову енергію та постачати гарячу воду. 
Із дня внесення у цю систему «Луцьктепло» обіцяє відновити надання послуги з постачання гарячої води. 

Наш кор. 

Фото ілюстративне. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%