У Луцьку 90% котелень забезпечено дизель-генераторами

У Луцьку 90% котелень забезпечено дизель-генераторами

На цьому наголосив міський голова Ігор Поліщук під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 31 серпня. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

За його словами, усі заклади критичної інфраструктури готові до роботи в опалювальний період в умовах воєнного стану. Мова йде про медичні заклади, підприємства “Луцьктепло”, “Луцьководоканал”, школи, садочки. 

“90% котелень забезпечено дизель-генераторами, ще 10% - у процесі. До початку опалювального сезону 100% котелень будуть мати дизель-генератори. Також всі об'єкти підприємства Луцькводоканал, медичні заклади забезпечені дизель-генераторами. Міська лікарня має свою твердопаливну котельню, яка працюватиме за відсутності подачі тепла. Передбачені різні плани щодо оперативної реакції на найгірші надзвичайні ситуації”, - наголосив він. 

Майже в усіх школах та садочках облаштовані пункти обігріву в укриттях, які мають або пічки-буржуйки, або теплові гармати, медикаменти, записи їжі, води. “Максимум того, що ми могли зробити з підготовки до складної зими, — зробили”, - зауважив міський голова Ігор Поліщук. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото ілюстративне. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%