Волинські сумоїсти здобули нагороди на чемпіонаті Європи

Волинські сумоїсти здобули нагороди на чемпіонаті Європи

У польському м. Кротошин завершився чемпіонат Європи з боротьби сумо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 12 європейських країн. 

Про це інформує Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА. 

Успішний  виступ збірної команди України з сумо на чемпіонаті Європи серед дорослих, де в складі збірної команди виступили два представники Волинської області, спортсмени військово-патріотичного спортивного клубу з видів боротьби «БОРЕЦЬ». 

Волиняни заслужений майстер спорту України з сумо Іванна Березовська та заслужений майстер спорту України з сумо Святослав Семикрас. 

Іванна Березовська у ваговій категорії +80 кг посіла 1 місце, у абсолютній ваговій категорії 1 місце та І командне місце у стінка на стінку, здобувши три золоті медалі. 

Святослав Семикрас у ваговій категорії + 85 кг посів 1 місце та в командних змаганнях стінка на стінку також посів І місце, здобувши дві золоті медалі для збірної команди України з сумо. 


Збірна команда України серед жінок посіла 1 командне місце та команда чоловіків виборола 1 командне місце та І загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з сумо. 

Готували спортсменів до змагань їх тренери військово-патріотичного спортивного клубу з видів боротьби «БОРЕЦЬ» Анатолій Бондарєв та Аліна Бондарєва. 

Після цього спортосмени приступили до навчально-тренувальних зборів по підготовці до чемпіонату світу з сумо, який триватиме у період з 4-7 жовтня 2023 року в Токіо (Японія), до них приєднається член збірної команди України з сумо серед кадетів Євген Макаров. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото ОДА. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%