Чотирьох паліїв побутових відходів притягнуто до відповідальності у Боратинській громаді

Чотирьох паліїв побутових відходів притягнуто до відповідальності у Боратинській громаді

Днями фахівці Держекоінспекції Волині спільно з працівниками Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області та інспектором з благоустрою Боратинської сільської ради провели правоохоронні заходи щодо виявлення фактів випалювання сухої рослинності, її залишків та сміття.

Про це повідомляють у Боратинській сільській раді.

Під час спільних заходів виявили чотирьох паліїв твердих побутових відходів. На порушників склали протоколи за ст. 82 КУпАП.

Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Тож у громаді закликаємо громадян дотримуватися норм законодавства та утилізувати відходи належним чином. Адже спалювання сухої рослинності та сміття не лише тягне за собою адміністративну відповідальність, а й становить загрозу довкіллю, майну, а також створює дискомфорт для інших мешканців.

Наш кор.

Фото Боратинської сільської ради


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%