Понад 200 кг сміття на березі озера Чебені зібрала молодь Рожищенської громади

Понад 200 кг сміття на березі озера Чебені зібрала молодь Рожищенської громади

У суботу, 16 вересня, у Всесвітній день прибирання, активна молодь громади та студенти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького приєдналася до міжнародної екологічної ініціативи World Cleanup Day, що пройшла під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».
Про це інформують у Рожищенській міській раді.
Ця соціальна екологічна акція щорічно проходить у 191 країні світу з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Десятки тисяч громадян у 24 регіонах країни стали цьогоріч учасниками “World Cleanup Day”.
Ековідповідальна молодь Рожищенської громади, яку зорганізував Молодіжний центр м. Рожище, провела толоку на популярному місці відпочинку – прибережній смузі озера Чебені.
Учасники зібрали понад 200 кг сміття, левову частину якого становили скляні та пластикові пляшки. Працювали дружно та наполегливо. А ще з інформаційною метою спілкувалися з присутніми на озері рибалками щодо засмічення території та необхідності дотримання правил благоустрою. Адже відповідальність за чистоту довкілля лежить на кожному з нас.
Наш кор.
Фото Рожищенської міської ради


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%