В Угринівському ліцеї відкрили клас безпеки

В Угринівському ліцеї відкрили клас безпеки


19 вересня у межах реалізації спільного всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і ДСНС в Угринівському ліцеї Городищенської сільської ради відбулося відкриття класу безпеки, який облаштували педагоги навчального закладу за підтримки місцевої влади та надзвичайників.
Про це пишуть на сайті Городищенської громади.
Передбачається, що створення та функціонування класу безпеки сприятиме систематичній підготовці учнів з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу “Повітряна тривога”, правил надання домедичної допомоги із залученням працівників ДСНС, поліції, медиків та інших.
На відкритті класу безпеки учні-п’ятикласники ліцею розповідали тематичні вірші, повторювали правила та демонстрували веселі руханки, які допомагають дітям в ігровій формі вивчати алгоритми дій під час надзвичайних ситуацій.

Гості, які завітали до опорного закладу освіти Городищенської громади на цю подію – керівництво сільської ради та гуманітарного відділу, фахівці ДСНС, – побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.

Начальник Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області Руслан Безека подякував колективу Угринівського ліцею за всебічне сприяння розвитку культури безпеки життєдіяльності серед дітей в Україні та разом із провідним інспектором відділу запобігання налзвичайним ситуаціям Луцького РУ ГУ ДСНС України Марією Ящук вручив здобувачам освіти тематичні подарунки та солодощі.

Такі тематичні класи зараз мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки – запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах”, – зазначила очільниця громади Світлана Соколюк.
Наш кор.
Фото Городищенської громади


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%