У Володимирській громаді привітали довгожительку

У Володимирській громаді привітали довгожительку

18 вересня свій 90-й день народження відзначила мешканка села Вощатин Анастасія Гавронська. 

Про це повідомляють на сайті Володимирської міської ради.

Аби привітати з поважним ювілеєм, до іменинниці завітали заступник начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич та директор територіального центру соціального обслуговування Інна Мацьоха. 

Анастасія Гавронська народилася у Вощатині і все життя прожила у рідному селі, де упродовж багатьох років працювала дояркою на фермі, а ще, як і більшість селян, трудилась на своїй землі. В Анастасії Гавронської  народилась донька, яка подарувала їй двох онуків. Справжнім скарбом жінки є четверо правнуків, за одного з яких серце хвилюється по-особливому, адже він нині захищає Україну у лавах ЗСУ.

У свій 90-річний ювілей пані Анастасія отримала подяку від Володимирського міського голови, подарунки та багато теплих слів вітань.

"Від імені міського голови та всієї громади щиро вітаємо вас із поважним ювілеєм. Ви обрані Богом, бо ще можете тішитися досягненнями дітей та онуків. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку і тепла. Надіємось та віримо, що вже свій наступний ювілей ви відзначатимете у мирній Україні", – звернулась до пані Анастасії Інна Мацьоха.   

Наш кор.

Фото Володимирської громади

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%