Ратнівська громада придбала екскаватор-навантажувач для потреб військових

Ратнівська громада придбала екскаватор-навантажувач для потреб військових

Підтримка військовослужбовців - основний пріоритет у роботі Ратнівської селищної ради. У серпні цього року до селищної ради  надійшло звернення від військової частини А 7028 про надання допомоги у вигляді екскаватора-навантажувача для потреб військових.

Про це інформують на сайті Ратнівської громади.

Для вирішення цього питання розпорядженням Ратнівського селищного голови Віталія Бірука було скликано позачергову сесію. 16 серпня 2023 року депутати одностайно підтримали виділення з бюджету Ратнівської селищної територіальної громади 5 мільйонів гривень на придбання зазначеної техніки. Після проведення тендерних процедур вдалося закупити  новий  екскаватор - навантажувач JCB 4CX SITEMASTER  за 4997000,00 гривень. Розуміючи важливість та невідкладність поставки техніки нашим захисникам, селищний голова скликав позачергову сесію, яка відбулась сьогодні. Депутати прийняли рішення про передачу придбаного екскаватора-навантажувача для виконання завдань з інженерно- земляних робіт військовій частині А7028. Тож після оформлення необхідних документів транспортний засіб вирушить на фронт. Впевнені, що техніка слугуватиме нашим захисникам і допомагатиме виконувати бойові завдання. 

Віталій Іванович висловив вдячність депутатському корпусу та всім, хто долучається до справ на користь ЗСУ. «Ми на цьому не зупиняємось. У єдності наша сила! Працюємо далі!»-зазначив селищний голова.

Наш кор.

Фото Ратнівської громади


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%