У Волинському медінституті - посвята у студенти

У Волинському медінституті - посвята у студенти

Цьогоріч лави медичного освітнього закладу поповнили понад 260 першокурсників включно із бакалаврами та магістрами. Загалом професію медичного працівника середньої ланки в інституті здобуватимуть понад 700 студентів за спеціальностями: медсестринство (освітні програми: сестринська, лікувальна, акушерська справа, а також нова: екстрена медицина/парамедик); фармація, промислова фармація та психологія (клінічна психологія).
В урочистостях з нагоди посвяти першокурсників взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, депутати Волиньради Юрій Валецький та Роксолана Цвид, начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух, а також професорсько-викладацький склад закладу.
Про це повідомляють у Волинській обласній раді.
Тимчасово виконувачка обов’язки ректора медичного вишу Тетяна Пастрик привітала першокурсників зі вступом, а надто із їх усвідомленим вибором майбутньої спеціальності. «Медицина – це не просто професія, це - покликання, велика відповідальність і велика любов до людини й світу. Щиро дякую за те, що з поміж безлічі вітчизняних медичних закладів і можливостей навчатись за кордоном ви сьогодні стаєте спільнотою Волинського медінституту. Це - престижно та відповідально, адже девіз нашого закладу: «Ваше здоров’я - наш пріоритет». Тут працюють професіонали. Унікальність нашого закладу й у тому, що в інституті функціонує фаховий коледж, у складі є професійно-технічне навчання, а також післядипломна освіта», - підкреслила вона.
Очільник Волиньради Григорій Недопад, звертаючись до першокурсників, наголосив на перспективності обраного ними навчального закладу та актуальності професії медичного працівника:
«Волинський медичний інститут активно розвивається та вдосконалюється. В амбітних планах керівниці та усього колективу -зробити заклад одним із найпотужніших в Україні. І ті унікальні спеціальності, які вже зараз починають проходити акредитацію, надзвичайно потрібні вітчизняній медицині. Ваші нові спеціальності будуть затребувані як на передовій, для порятунку життів наших захисників, так і для закладів охорони здоров’я нашого регіону. Бо сьогодні відчуваємо певний брак кваліфікованих медичних працівників. Наше ж завдання, як керівництва області, сприяти розвитку волинської медицини. Задля цього ми постійно ведемо діалог із урядовцями МОЗ та міжнародними партнерами. Ви, шановні першокурсники, маєте стати майбутнім не польської чи німецької, а саме української медицини».
Наш кор.
Фото Волинської облради  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%