У Торчині змагалися за Кубок з рукопашного бою

У Торчині змагалися за Кубок з рукопашного бою


17 вересня 2023 року в селищі Торчині за сприяння Торчинської селищної ради та підтримки народного депутата України Вячеслава Рубльова Волинським обласний спортивний клуб «Магістр» провів ІІ Кубок Торчина з рукопашного бою.
Про це інформують у Торчинській громаді.
Турнір проходив під відкритим небом, на центральній площі селища, під глядацькі оплески та підтримку вболівальників. Змагання були командними та відбувались за олімпійською системою у форматі «стінка на стінку». За викликом арбітра турніру дві команди одночасно шикували на татамі по сім своїх спортсменів різних вагових категорій (від найлегшої до найважчої), серед яких було чимало багаторазових призерів та переможців Чемпіонатів України, Європи та Світу з рукопашного бою, універсального бою, спортивно універсально бою, змішаних єдиноборств (ММА).
У підсумку спортивного протистояння загальнокомандне третє місце виборола команда селища Торчина у складі: Карчмарчука Романа, Скулінця Артема, Столярчука Богдана, Коляди Дениса, Члека Олександра, Митюка Анатолія, Ткачука Михайла.
Друге командне місце посіла команда міста Луцька у складі: Бородчука Богдана, Шеремета Владислава, Мартинюка Юрія, Греся Романа, Озерова Дмитра, Зіника Дмитра, Білевича Дмитра.
А переможцем ІІ Кубку Торчина з рукопашного бою стала також команда із Луцька у складі: Огородніка Максима, Рубльова Вадима, Закрушевського Андрія, Кучабського Миколи, Пекного Тимура, Михальчука Остапа, Оліферовича Дмитра.
Традиційно всі учасники змагань були відзначені пам’ятними сувенірами, призери медалями, а команда – переможець ще й спеціальним кубком. Рішенням головної суддівської колегії спеціальними спортивними призами додатково були нагороджені «За бійцівські якості» Оліферович Дмитро та «За кращу техніку» Кучабський Микола.
Також, подякою Верховної Ради України за особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту на Волині було відзначено головного суддю змагань – Президента федерації рукопашного бою міста Луцька Грисюка Дмитра Ігоровича та двох спортсменів, які проявили високу волю до перемоги, а саме: Браславського Дмитра та Церкевича Максима.
 Наш кор.
Фото Торчинської громади


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%