У Торчинській територіальній громаді відкрили поліцейську станцію

У Торчинській територіальній громаді відкрили поліцейську станцію

Тут нестиме службу поліцейський офіцер цієї громади. Це вже 35 поліцейська станція на Волині та 47-ий поліцейський офіцер громади, який працюватиме безпосередньо з людьми та житиме на цій території. Вона включає в себе 24 населені пункти, де проживає майже 10 тисяч громадян. 

Про це на своїй фейсбук-сторінці начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко. 

“У січні цього року Головне управління Національної поліції у Волинській області підписало Меморандум про співпрацю з керівником Торчинської територіальної громади Юрієм Кревським. Всі необхідні умови громада виконала: облаштувала для свого офіцера службове приміщення, придбала автомобіль. Ми, зі свого боку, здійснили відбір та навчання офіцера з числа найдосвідченіших претендентів, Нацполіція забезпечила його всім необхідним: одностроєм, зброєю тощо. Тож нині маємо хороший результат такої співпраці”, - йдеться в повідомленні. 


До офіцера Богдана Самчука можна звертатись з будь-якими питаннями, він щодня буде тут, поруч з людьми. До того ж поліцейський офіцер підзвітний громаді, він відвідуватиме сесії, подаватиме пропозиції для зміцнення безпекового середовища. 

“Бажаю Торчинській громаді безпечного та якісного життя, а поліцейському офіцерові громади – сумлінно виконувати свої службові обов’язки на благо людей”, - додав Юрій Крошко. 

Наш кор. 

Фото з соцмереж. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (583) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%