Нові пісні

Нові пісні

Йти за своєю мрією!

Хвилююча прем'єра дебютної пісні від співачки AlinaNechaeva!

Oceandreams” про відчуття свободи, натхнення та заклик цінувати та насолоджуватися кожної хвилиною життя!

Яскрава прем'єра від співачки AlinaNechaeva!: “Треба жити життя вже сьогодні та зараз”. Пісня “Oceandreams” занурює у легку та захоплюючу атмосферу!

Нова пісня-заклик від співачки AlinaNechaeva спонукає відкрити серце і йти за своєю мрією! “Oceandreams” це про легкість, відчуття свободи та любові до всього, що тебе оточує!

“Ocean dreams” є дебютною композицією співачки Alina Nechaeva! Своєю музикою дівчина хоче надихати та одночасно зцілювати своїх слухачів. У своїй новій композиції Аліна комбінує вайб легкості та натхнення!  Головна тематика треку, яку артистка транслює : любов до всього, що тебе оточує!

Аліна Нечаєва залюбки поділилася з нами своїми думками щодо нової пісні “Ocean dreams”:“За допомогою своєї пісні “Ocean dreams” я хочу донести повідомлення про те, що треба жити сьогодні та зараз. Треба насолоджуватись та бути вдячним за те, що вже тебе оточує ! Знаходити і помічати натхнення, потім діяти у цьому окриленому стані”.

Під час прослуховування пісні “Ocean dreams” можна відпустити усі нав’язливі думки та проблеми , які тебе турбують, та з головою поринути у легку та захоплюючу атмосферу треку!

Музикою співачка захоплювалася ще змалечку, але тільки у дорослому віці справді зрозуміла, що це захоплює її, що саме через музику та співи Аліна відчуває себе живою!

Вирішальні крапки у творчості Аліни розставила війна, як і у мільйонів українців, у Аліни відбулася повна переоцінка цінностей. Саме тоді вона зрозуміла, що хоче творити та надихати інших людей відчувати свої бажання, та йти за своїми мріями!

 Інспірацією до написання пісні слугувало натхнення ніжним почуттям - коханням, та природою на острові Балі, на якому перебувала Аліна.

Над піснею “Ocean dreams” 3 місяці працювали співачка Аліна та Євген - автор слів та музики.

Співачка Alina Nechaeva відверто ділиться з нами головним меседжем та одночасно  спонукає відчути особливий сенс, яким вона хоче поділитися з кожним:“Головна тема композиції  – це кохання, свобода та легкість. З початку війни я як жінка втратила цей стан.  Було важко, з часом різними методами я намагалася повернутися до себе, коли мені хочеться творити та надихати. І коли я почала відновлюватися, мені захотілося передати цей стан через музику. Так як я вважаю, що саме від нашого відчуття себе залежить якість нашого життя у всіх сферах.”

Також Alina Nechaeva щиро ділиться з нами своєю творчою ціллю – створювати якісну та унікальну музику, яка буде надихати її слухачів відчувати себе, та йти за своєю мрією!

Ангеліна ВОРОПАЄВА.

Посилання на соцмережі Alina Nechaeva :

YouTube lyrics video: https://youtu.be/P-b7snxpKtA?feature=shared

Instagram: https://instagram.com/alyanecha?igshid=MmU2YjMzNjRlOQ==

Прослухати трек “Ocean dreams” можна на всіх платформах за посиланням: https://id.ffm.to/ocean_dreams

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%