РАЕС

РАЕС

Нас не зламати, допоки ми разом!

Допоки країна об’єднана й підтримує своїх воїнів, доти ми залишаємося єдиним народом, який не зламати й не перемогти. Працівники Рівненської АЕС передали черговий транш допомоги військовим.

П’ять систем супутникового зв’язку Starlink, сім квадрокоптерів DJIMavic 3 FlyMoreComboта один тепловізійний коптер DJIMavic 3Т, компактний тепловізор Falcon 4в1, два далекоміри, два автомобільні пристрої нічного бачення та один прилад нічного бачення передано у 13 військових частин, які звернулися по допомогу до атомників. Це підрозділи на різних напрямках фронту, де служать працівники Рівненської АЕС або ж їхні рідні, мешканці Вараської громади. Все обладнання закуплено за кошти, які атомники відрахували зі своїх заробітних плат у серпні поточного року в межах безстрокової благодійної акції «Я допомагаю ЗСУ!».

Генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк спільно із працівниками електростанції та волонтерами зустрілися із військовими та обговорили різні питання щодо пошуку та закупівлі необхідного обладнання, а також передали вищезгадану допомогу.

Серед тих, хто приїхав отримати обладнання – дружина військового із Вараської громади Ольга: «З початку повномасштабного вторгнення мій чоловік захищає Україну. Він був поранений, але попри все повернувся назад до виконання обов’язків. Нині він виконує завдання на Лимано-Куп’янському напрямку. Ми зробили запит, адже знаємо, що РАЕС допомагає в придбанні необхідного обладнання військовим за кошти, які працівники підприємства відраховують зі своїх зарплат. Хлопцям дуже потрібен дрон – це сьогодні «очі» армії і без нього військовим було б набагато складніше, адже така «пташка» допомагає вирішувати складні завдання й зберігати життя».

Один із квадрокоптерів передано до 117 окремої механізованої бригади. Водночас військові передали колективу РАЕС підписаний державний стяг. «Цей прапор мої побратими, з якими проходив військову службу, передали на знак вдячності працівникам Рівненської АЕС за постійну підтримку», – підкреслив майстер виробничого навчання профтехучилища РАЕС Дмитро Моніч.

Варто зазначити, дві системи Starlink працівники РАЕС спільно з волонтерами модернізували для встановлення на автомобілі для 104 бригади Сил територіальної оборони. «Ця модифікація виконана для більш зручного використання системи. Сама плата переміщується у спеціальний корпус, який потужними магнітами кріпиться до авто. Досвід переобладнання систем чималий – сотні старлінків у такій модифікації показали свою ефективність, адже їх можна легко встановити на будь-яку рухому техніку», – розповів представник волонтерської групи РАЕС, працівник цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) Лаврентій Полюхович.

«Хочу подякувати усьому колективу РАЕС за таку значущу поміч, за оперативність, з якою вона надається. Отримане обладнання дуже допомагає на передовій, дарує віру у те, що все буде добре і показує, що світ не без байдужих людей. Тим більше, ці люди – наші знайомі, родичі або колеги, з якими разом працював. Це вселяє надію і допомагає нам у боротьбі», – прокоментував працівник РАЕС Сергій, який нині несе службу у лавах Збройних сил.

«Нашим захисникам дуже складно. Вони рахують війну не днями, а годинами, а часом хвилинами і секундами. Тож ми не маємо права стомлюватися, а маємо тримати стрій та робити свій вклад у перемогу й надалі, продовжувати донатити й підтримувати наших воїнів», – зауважила представниця цехового комітету управління виробничо-технічної комплектації РАЕС Лариса Яцук.

Юлія ВЕРБА.

Фото Надії ТИМОФЄЄНКО.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%