На Волині перевіряли установи на дотримання правил пожежної і техногенної безпеки

На Волині перевіряли установи на дотримання правил пожежної і техногенної безпеки

Відбулася робоча нарада з питань дотримання правил пожежної і техногенної безпеки на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області під головуванням очільника Волиньради Григорія Недопада з ініціативи керівника ГУ ДСНС у Волинській області Сергія Демидюка та за участі представників обласних комунальних закладів.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
У підпорядкуванні Волинської обласної ради перебуває 86 установ. Впродовж останніх п’яти років працівники ГУ ДСНС у Волинській області перевірили 60 із них. «Питання профілактики дуже важливе, адже близько 80% пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки. У зв’язку з тим, що в Україні діє мораторій на перевірки, ми хочемо нагадати вам про важливість безпечного середовища, - зазначив Сергій Демидюк. – Питання пожежної, техногенної безпеки, укриття повинні бути на високому рівні. ДСНС буде допомагати, але хочу нагадати: відповідальність за негаразди з вищепереліченим покладається на керівників установ або їх власників».
Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України у Волинській області Костянтин Романчук розповів, що за результатами аналізу матеріалів останніх проведених перевірок спеціалісти виявили, що 21 об’єкт не обладнані системами протипожежного захисту, а на 7 об’єктах системи протипожежного захисту не працюють. У 13 об’єктах необхідно провести вогнезахисне обробляння конструктивних елементів, на 11 об’єктах електрогосподарство перебуває у незадовільному стані. Крім того, в окремих закладах є потреба заміни чи технічного обслуговування вогнегасників, встановлення системи блискавкозахисту та технічного випробовування систем водопостачання.
«Ми переймаємось безпековою ситуацією в комунальних закладах області і намагаємось реагувати на усі виклики. Тому керівники комунальних закладів повинні розробити план усунення недоліків, виявлених за результатами проведених перевірок, а також проаналізувати стан пожежної та техногенної безпеки, - підсумував зустріч голова обласної ради Григорій Недопад. – Тож ми підготуємо протокольне доручення та працюватимемо над тим, щоб профінансувати необхідні роботи в наших комунальних установах».
Наш кор.
Фото Волинської облради

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%