До бюджету Луцької територіальної громади внесено зміни

До бюджету Луцької територіальної громади внесено зміни

Під час сьогоднішнього пленарного засідання 51-ї сесії депутати внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади. 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради. 

Отож, на проєкт реконструкції школи №13, що на вулиці Чернишевського, 29 (субвенція з державного бюджету) депутати спрямували 70 млн грн та 13 млн грн - як співфінансування до субвенції. 

12 млн грн (обласна субвенція) передбачили на ремонт відділення дитячої онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні. 

6 млн грн виділили комунальному підприємству “Луцькводоканал” на співфінансування проєкту “Комплексна модернізація систем водопостачання та водовідведення міста Луцька”. 

Департаменту освіти на надання компенсації на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення в умовах воєнного стану тимчасово переміщених осіб, депутати виділили 133 520,88 грн, на придбання холодильного обладнання для харчоблока ЗЗСО “Одерадівський ліцей” №37 передбачили 55 тис. грн, на придбання холодильника для ЗДО №21 - 25 тис. грн, на придбання картоплечистки ЗДО №19 - 49 тис. грн, на поточний ремонт системи електропостачання ЗЗСО “Клепачівська гімназія” №35 - 50 тис. грн, на поточний ремонт тіньових навісів ЗДО №15 - 60 тис. грн. 

1 650 тис. грн обранці громади виділили для департаменту соціальної політики на виплату матеріальних допомог жителям Луцької територіальної громади. 

Для департаменту культури передбачили 45 тис. грн на придбання насоса для Луцької художньої школи. 

Депутати збільшили капітальні видатки на розробку проєктно-кошторисної документації проєкту реконструкції кінотеатру “Батьківщина” у сумі 650 тис. грн. У загальному ж з бюджету на ремонт будівлі піде 1 350 тис. грн. 

Департаменту житлово-комунального господарства для КП «Луцькводоканал» на розробку проєктно-кошторисної документації на встановлення санітарно-захисних зон свердловин питного водопостачання депутати спрямували 500 тис. грн, 10 млн грн виділили на поточний ремонт доріг і 1 600 тис. грн передбачили на поточний ремонт елементів благоустрою, 3 млн грн — на підтримку ОСББ. 

Субвенцію з обласного бюджету 200 тис. грн обранці громади спрямували на очищення меліоративних каналів Центрального парку. 

Внесли й ряд інших змін. 

А ще розподілили кошти зі своїх депутатських фондів. Отож, Вікторія Майборода передбачила 50 тис. грн для Луцького ліцею №9. 

На видатки для військових частин гроші спрямували обранці громади: Юрій Безпятко (100 тис. грн), Андрій Маруняк (100 тис. грн), Лілія Коньовська (87 тис. грн), Ірина Чебелюк (20 тис. грн), Дмитро Грачов (20 тис. грн), Євгеній Козлюк (20 тис. грн), Алла Надточій (100 тис. грн), Андрій Авраменко (30 тис. грн). 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%