У Володимирській громаді відкрили ще два класи безпеки

У Володимирській громаді відкрили ще два класи безпеки

Минулого тижня у межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», який запроваджують в закладах освіти МВС разом з ДСНС та МОН по всій Україні відбулося відкриття класів безпеки у володимирській гімназії №7 та гімназії села Ласків. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Безпека – це один з пріоритетів, який має головне значення у час війни. Тож нині у всіх закладах загальної середньої освіти відкривають простори безпеки, де діти мають змогу вивчати алгоритм дій при різних надзвичайних ситуаціях.  

До заходів з нагоди відкриття класів безпеки у гімназіях долучилися представники ДСНС, поліції та керівництво навчальних закладів. Під час заходу учні в ігровій формі донесли присутнім правила життєдіяльності. 

Новостворені класи розділені на навчальні зони та обладнані муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної та дорожньої безпеки та спецодягом. Тут діти здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності.  

Зможуть в теорії й на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%