У Ковелі облаштовують доріжки у сквері Слави

У Ковелі облаштовують доріжки у сквері Слави

Останніми роками благоустрій у Ковелі здійснюється не лише за кошти бюджету громади, але й активно до цього долучаються підприємці. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

Багато для рідного міста робить власник мережі ресторанів “Classic” Роман Дідицький. Нещодавно біля народного дому «Просвіта» за його ініціативи було облаштовано стоянку для автомобілів. А цими днями у сквері Слави на кількох доріжках вкладають бруківку, де поряд мають встановити новий дитячий майданчик. 

Роман зі своїм колективом кілька років поспіль висаджує сакури у Ковелі. Ці декоративні дерева вже ростуть на вулицях Незалежності, Павлова, Шевченка, бульварі Лесі Українки та в парку Тараса Шевченка. 

Надзвичайно вишуканою і стильною є територія біля ліцею №3 імені Лесі Українки. І це теж подарунок Ковелю від підприємця. І це далеко неповний перелік усіх його хороших справ. 

– Велике спасибі Романові та його колективу за любов до рідного міста. Знаю, що ще надзвичайно потужно вони допомагають нашим захисникам. Вдячний усім, хто робить Ковель кращим, комфортнішим, більш сучасним, – зазначає міський голова Ігор Чайка. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%