У Ковелі відбувся захід до Всесвітнього дня серця

У Ковелі відбувся захід до Всесвітнього дня серця


З нагоди Всесвітнього дня серця, яке відзначалось 25 вересня, у парку ім. Лесі Українки м. Ковель представники Ковельської районної державної адміністрації та громадськість взяли участь у «Ярмарку здоров’я». Захід здоров'я відбувся з ініціативи Ковельського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».
Про це інформують у Ковельській РВА.
Мета введення в міжнародний календар Всесвітнього дня серця — це підвищення інформованості населення планети про небезпеку, яку несуть серцево-судинні захворювання. У наш час багато мільйонів людей щорічно вмирають від хвороб серця і судин, і, на жаль, число таких смертей постійно зростає.
Під час заходу усім охочим було проведено вимірювання артеріального тиску, надано можливість зробити ЕКГ та проконсультуватись у кардіолога. Найбільше уваги приділили профілактиці серцево-судинних захворювань, а також інфекційних хвороб, котрі впливають на здоров’я серця. Лікарі надали рекомендації щодо здорового способу життя.
Проведення таких заходів – хороша нагода звернути увагу краян наскільки важливо дотримуватися простих правил, щоб зберегти серце здоровим.
Наш кор.
Фото Ковельської РВА

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%