Волинський фундамент української столиці

Волинський фундамент української столиці

Міжнародне громадське об'єднання «Волинське братство» в столиці провело чергове засідання правління. Крім розгляду поточних питань «братчики» і «братчині» вручили представникові Луцького батальйону Сил ТрО ЗСУ цінні подарунки для потреб підрозділу, котрий продовжує виконувати бойові завдання за призначенням на Сході України.


Голова Правління МГО «Волинське братство» Сергій Шевчук, в минулому заступник голови обласної ради і облдержадміністрації, народний депутат України та Державний секретар Міністерства охорони здоров'я, під час засідання насамперед згадав світлої пам'яті  Данила Курдельчука, який стояв біля витоків створення цієї впливової та потужної громадської організації, а також подякував його синові Ігореві Курдельчуку, котрий продовжує батьківську справу.


Затим Сергій Володимирович повідомив, що наразі в столиці перебуває заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення Луцького батальйону Сил ТрО ЗСУ майор Володимир Данилюк, тож «братчики» вирішили придбати та передати для потреб підрозділу засоби зв'язку та обладнання для виявлення противника в будь-яку пору доби. Оскільки підрозділ тривалий час воював із окупантами на Бахмутському напрямку, а після нетривалого перепочинку продовжує захищати Україну на Куп'янському напрямку, то офіцер щиро подякував землякам за цінне та вкрай необхідне майно, яке найближчими днями буде використовуватися за призначенням.


На правлінні також торкнулися інших важливих тем. Зокрема, генерал Олександр Скіпальський запропонував колегам активніше реагувати на суспільно значимі події як в Україні, так і на міждержавному рівні, і вже найближчим часом очікується прояв такої ініціативи щодо суперечностей між Україною та Польщею в справі транзиту зерна.


Світлана КОМА.

На фото Галини БІДНОШЕЙ: під час засідання правління.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%