У громадах Волині досвідчені інструктори навчають базовим знанням з національного спротиву

У громадах Волині досвідчені інструктори навчають базовим знанням з національного спротиву


За сприяння штабу Луцького району територіальної оборони №3, Луцької районної військової адміністрації, ДФТГ (добровольчих формувань) та ГO «Осередок тактико-спеціальної підготовки «Вовки Волині», в рамках реалізації Програми Базової підготовки громадян України до національного спротиву від збройної агресії російської федерації у Луцькому районі з систематично проходять навчання цивільного населення, спрямовані на формування знань, умінь і навичок, фізичних та психологічних якостей необхідних для виконання визначених завдань у воєнний стан.
Про це інформують у Луцькій РВА.
Так, 26 вересня, навчальне заняття відбулось у Мар'янівській територіальній громаді, де взяли участь понад 120 осіб.
Зокрема, фахівці організації ділилися базовими знаннями з національно-патріотичної, тактичної та вогневої підготовки, інженерної та військової топографії, заходів безпеки, основ виживання та безпеки бою, тощо. Під час занятя особливу увагу зосередили на основах тактичної медицини, особливо домедичній допомозі (проведення огляду пораненого, ознаки та правила надання домедичної допомоги при непритомності, перегріві, переохолоджені, застосування різних видів пов’язок і способи їх накладання та ін.).
Надалі, щомісяця і до кінця поточного року заплановано проведення навчання і в інших територіальних громадах Луцького району, за участю інструкторів, представників військової частини А7059, ДФТГ та представників штабу району.
Про місце та результати проведення занять повідомлятимуть населення додатково.
"Всіх небайдужих і вмотивованих громадян просимо прийняти участь у навчанні задля вашої безпеки! Не дозволимо ворогу панувати в нашому краї!" – закликають в штабі Луцького району територіальної оборони №3.
Наш кор.
Фото Луцької РВА

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%