Юні туристи Боратинської громади успішно виступили на змаганнях

Юні туристи Боратинської громади успішно виступили на змаганнях

Цими вихідними юні туристи Боратинської громади, незважаючи на проливний дощ напередодні, взяли активну участь у зльоті гуртківців Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства. 

Про це інформують у Боратинській громаді.

У програмі зльоту відбулися змагання з пішохідного та велосипедного туризму, спортивного орієнтування, краєзнавчий квест. Боратинській туристи - традиційно серед найкращих. У змаганнях з пішохідного туризму перемогу святкували Софія Лесик та Андрій Синиця (Гіркополонківський ліцей), серед призерів Тимофій Савонік та Дарина Казакова (Промінська гімназія), Назар Лавренчук (Боратинський ліцей). Перемогу на дистанціях спортивного орієнтування святкували Любомир Моколюк, Тимофій Савонік (Промінська гімназія), Денис Мазурок, Назар Лавренчук, Яна Глина (Боратинський ліцей), Дарина Казакова, Іван Головацький, Артем Гордей (Промінська гімназія) та Максим Патута (Промінь). Третій результат в краєзнавчому квесті показали представники Боратинського ліцею.

У змаганнях з велотуризму перемогу здобули: Надворська Катерина (Боратинський ліцей), Гордей Артем (Промінська гімназія) та Максим Патута (Промінь). Синиця Андрій з села Гірка Полонка здобув ІІ місце.

Сьогодні, 27 вересня, відбудуться старти ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування «Осінній Парк-тур». На дистанціях першого етапу який відбувся два тижні тому серед переможців та призерів Яна Глина, Софія Глина, Денис Мазурок, Маргарита Олійник, Катерина Надворська, Станіслав Федорчук, Максим Гончаров, Арсен Васейко (Боратинський ліцей) та Ілля Зімич (Ратнівський ліцей). 

Наш кор.

Фото Боратинської громади  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%