Прес-Анонс

Прес-Анонс

 «Галина Божик : талант любити людей, професію, Україну. Спомини, розповіді, публікації»

 27 вересня  у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбудеться презентація книги «Галина Божик: талант любити людей, професію, Україну. Спомини, розповіді, публікації».

Модератор заходу – Ніна Петрівна Горик, відома українська письменниця, Заслужена вчителька України, членкиня Національної Спілки Письменників України.

Подія відбудеться о 14.00 год. в актовій залі бібліотеки.

Книга присвячена пам’яті заслуженого працівника культури України Галини Михайлівни Божик (1956–2022), котра залишила помітний слід в історії культури й просвітництва Ковельщини.

Понад тридцять років перебуваючи на посаді головного бібліотекаря району, вона багато зробила для розвитку й осучаснення бібліотек та піднесення їхнього авторитету. Спомини й розповіді представників влади, громадських діячів, керівників культурно-мистецьких установ і колективів, бібліотечних працівників, численних митців, журналістів, читачів та близьких людей розкривають постать Галини Михайлівни, як людини великого серця, багатогранної діяльності, високих ідеалів.

Окремий розділ висвітлює родинні витоки Галини Божик. Історія життя Калинюків-Кульб, що постає у споминах, розповідях та документах – це ще одна славна і трагічна сторінка в літописі боротьби за Україну, щемлива розповідь про талановитий і духовно незламний волинський рід.

         « Ця книга -пам’ятник не лише Галині Михайлівні Божик, а й справі, якій вона служила  віддано й безмежно. Зі споминів  та розповідей постає значення бібліотеки, як суспільної інституції, що покликана нести українцям просвіту й освіту, ошляхетнювати  душі, напоювати живою водою рідної мови», - зазначила редакторка-упорядниця видання Н.П. Горик. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%