У Луцьку пройде всеукраїнський турнір з футболу спеціальної команди

У Луцьку пройде всеукраїнський турнір з футболу спеціальної команди


На дводенні змагання з футболу спеціальної олімпіади України прибули 15 команд із 8 областей України. Особливих олімпійців привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
Ці традиційні змагання присвячені пам’яті учасника та призера чемпіонатів України з легкої атлетики для людей з інвалідністю Миколи Стасюка, життя якого обірвалося три роки тому. Незмінним організатором турніру виступає благодійна організація «Карітас-Спес Луцьк» у партнерстві з благодійним фондом «Старе місто Луцьк», громадською організацією «Даун-синдром» та іншими. Волинь представляють дві команди – жіноча «Волинські патріотки» та чоловіча «Волинські патріоти». Остання функціонує 5 років та має значні досягнення у спорті – перемагали на всеукраїнських змаганнях з футболу, баскетболу та легкої атлетики. Дівоча ж команда тільки починає свій спортивний шлях.
«Те, що ми зібрали 15 команд з усієї України, вражаюче навіть для нас, адже учасники футбольного турніру – люди з особливими потребами і дістатися на змагання з іншого кінця країни їм було досить непросто, - розповідає співорганізаторка турніру Катерина Свіщева. – Ми пишаємося, що на спортивну арену вийде команда Донецької області. Усі її учасники – внутрішньо переміщені особи. Вони не бачилися 2 роки і тільки вчора приїхали до нас з різних містечок. Для нас, організаторів, неймовірно приємно було почути від них: «Ми знову в Луцьку, і це найкраще, що з нами трапилося за останні 2 роки».
Григорій Пустовіт висловив щирі слова подяки і організаторам турніру, і його учасникам від імені очільника Волиньради Григорія Недопада та всього депутатського корпусу. «Ви мужні, хоробрі та надзвичайно сильні люди з великими серцями, ви надихаєте нас своїм прикладом. Попри усі труднощі, попри війну в країні, ви не здаєтесь, прагнете розвиватись та популяризуєте спорт. Я щиро вдячний вам за це, - зазначив Григорій Пустовіт. - Кожен з вас переможець. Переконаний, що на цьому спортивному полі пануватиме не лише дух суперництва але й щира дружба».
Всі 150 учасників турніру крім кубків та пам’ятних відзнак також отримають пам’ятні подарунки.
Наш кор.
Фото Волинської облради


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%