Ківерцівський центр позашкільної освіти під час благодійного заходу зібрали понад 25 тис. грн

Ківерцівський центр позашкільної освіти під час благодійного заходу зібрали понад 25 тис. грн

25 вересня в Ківерцівському центрі позашкільної освіти відбувся Національно-патріотичний проєкт «Позашкільна родина, а я – її дитина» з нагоди Дня позашкілля, організований з метою збору коштів на ЗСУ. 

Про це інформує Ківерцівська міська рада. 

Працювали різнопланові локації: благодійна ярмарка, на якій вихованці Центру реалізовували власні творчі роботи та різні смаколики. 

Також відбувся патріотичний міні-концерт, який подарував усім учасникам приємні миттєвості художньої самодіяльності. 

Надзвичайно цікавим та пізнавальним був майстер-клас від гуртківців «Школа безпеки», модератором якої був керівник гуртка Юрій Тананайський. Дітки із задоволенням ознайомилися з окремими аспектами домедичної допомоги. 

Локація «Туристичний десант», модераторами якої були керівники гуртків Ольга Стеценко та Павло Табенський, зібрала біля себе багато охочих спробувати свої сили в статусі юного туриста.  

Дітки та дорослі мали змогу відвідати еколого-натуралістичну виставку «Барвистий світ тварин і птахів», модераторами на якій були Ірина Цибульська та Тетяна Ісакова.  

На захід з вітаннями, Подяками та подарунками завітала секретар Ківерцівської міської ради Оксана Баранович та начальник Гуманітарного відділу міської ради Микола Грибук. 

Також на даному заході директор закладу Леся Куліба нагородила вихованців закладу, переможців обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. А ще вручила нагороди батькам за інтерактивну співпрацю та популяризацію позашкільної освіти. 

Приємно відзначити, що під час благодійного заходу усім учасникам та присутнім спільно вдалося зібрати кошти на підтримку ЗСУ в сумі 25 168 тисяч гривень. 

Наш кор. 

Фото міськради.   • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%