Курви та йолопи

Курви та йолопи

Не для того проливали кров мирні студенти на майдані Незалежності, не тому в останню в житті атаку на озброєних головорізів із дерев’яними щитами бігли молоді активісти, не за те гинуть мобілізовані хлопці в клятому Донбасі, щоб Європа від нас відгородилася байдужістю та була спільником Кремля!

Взагалі, країни сучасної Європи об’єднує лише назва континенту, на якому ми всі розміщені. Бо ж частина Московії від Уральського хребта також належить до Європи… Та й нас, якби хтось цього не хотів, можна витерти з політичної карти світу, але аж ніяк не з географічної. Як мудро наголосив на богослужінні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні владика Михаїл, українці не прагнули в разі Асоціації ринути в ЄС сірою та нестримною ордою, а намагалися запровадити в життя власної незалежної країни ті основоположні цінності цивілізованого світу, котрі для більшості держав континенту стали нормою.

І відбулася Революція гідності… А потім почалася війна. І не десь там, у Сирії чи В’єтнамі, а тут, в Україні, в самісінькому центрі Європи!

І що ж та ненька-Європа, до якої так линули її безталанні українські діти?

Мені здається, що Європа дивиться на Україну очима розбещеної жінки, яка бачить гріховний плід своїх плотських утіх із огидою лише тому, що це незаконнонароджене дитя постійно їй нагадує про власне падіння…

Хто її знеславив, питаєте, чи кому вона віддалася за розрахунком? А вирощений у ній самій режим, який уособлювали собою фашист Беніто Муссоліні і нацист Адольф Гітлер! Це вони спочатку укріпилися на своїх поневолених територіях, а потім розповзлися по всьому континентові, розтоптавши рештки демократичних принципів у Польщі, Чехії, Франції чи Нідерландах… Їхній поплічник із масових екзекуцій – Іосіф Сталін – нічим не відрізнявся від своїх коричневих спільників, а тому підминав під себе все, що залишилося від більш енергійних та агресивних…

Світ і Європу в минулій війні врятували, як це не гірко визнавати, не французькі, польські чи бельгійські армії, а війська, прислані з інших континентів: спочатку на поміч британцям прийшли Сполучені Штати Америки, а з ними – Канада, Австралія, Нова Зеландія… Так, вони були тимчасовими союзниками СССР, бо їх не об’єднувало нічого, крім спільної ненависті до спільного ворога. І коли фашистський та нацистський режим сконали у своїх власних лігвах, відбувся Великий європейський переділ. Його кордонами на землі стали лінії окупаційних зон: радянської – на Сході і американської, англійської та французької – на Заході.

Це зараз повністю розтоптані 70 років тому Німеччина чи Франція хизуються своїм особливим статусом на континенті. А не так давно вони були розгромлені не тільки фізично, але й морально. І ще сильніше від нас.

І ніхто не знає, чим би закінчився процес повоєнної відбудови континенту, якби не США, котрі запровадили небачену у світовій історії економічну спецоперацію під назвою «План Маршала». Це Америка надала мільярди безповоротної фінансової допомоги, котрі дозволили за дуже короткий час не лише відродити колишню могутність Західної Європи, але й зробити її країни успішними та самодостатніми. І це США створили «агресивний блок НАТО», чиї війська й досі зі зброєю в руках продовжують захищати мир та безпеку на континенті!

Тому коли свого часу окуповані держави «країн соцтабору» звільнялися від диктату Москви і долучалися до європейського Союзу, вони бачили реальну мету, до якої треба йти. І відчували системну та вагому підтримку сильніших та успішніших.

То чому «Стара Європа», як часто називають її західні країни, демонструє такий цинізм у ставленні до України і таку поблажливість до Росії?

Все дуже просто: Париж і Берлін ще не забули, як гарцювали на конях російські козаки на їхніх головних площах. Найбільше, чого вони бояться, це повернення червоної орди навіть у кошмарному сні. А ми ж ядерну зброю самі віддали, йолопи царя небесного…

І ще. Заради власної ситості та безтурботності вони нічим конкретно, крім пустопорожнього базікання, нам не допомагають. Ні в економічному, ні в фінансовому, ні в військовому плані. Навіть візового режиму не скасували! Про що казати: розрекламована програма «Східного партнерства» передбачає фінансування в розмірі… Один євро в розрахунку на одного українця на рік?! Тоді як звичайний футболіст англійського клубу отримує щотижня 200 тисяч євро!!! Відчуваєте різницю між бидлом і паном?

Тому вони так енергійно виштовхують нас із власної хати і пропонують в умовах безпритульності вижити на російської вулиці, де закон – тайга, а ведмідь – господар. Паралельно вони не проти, щоб ми тут задурно кістьми лягали, аби чобіт путінського загарбника не ступив на вилизану бруківку Праги чи Берліна… Відтак: кожен полеглий із Небесної Сотні та Небесного Полку – на совісті політичних повій нашого континенту. Всіх, а не тільки кремлівської курви та її виплодків!

І бідність наша нинішня – це також їхня «заслуга»… І самі не допомагають вижити, і нашим злодіям дозволяють надалі розкрадати все підряд.

Гидко. За тих, хто в Брюсселі та Москві. І гірко. За нас…

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%