75 років тому

75 років тому

28 березня –  вибори до Верховної Ради УРСР

Кожній організації, яка виставила кандидата, зареєстрованого в окружній виборчій комісії, так само як кожному громадянинові СРСР, забезпечується право безборонної агітації за цього кандидата на зборах, у пресі й іншими способами, згідно зі статтею Конституції СРСР.

(«Радянська Волинь», 1940 р.)

55 років тому

Зберігайте вклади

Вклади до ощадних кас сприяють здійсненню історичних рішень ХХІ з’їзду КПРС.

(«Червоний прапор», 1960 р.)

Ганьба!

Кіномеханік часто приходить на роботу в нетверезому стані., тому кіносеанси демонструє погано. Завжди, як не плівка порветься, то лампи погорять. І колгоспникам доводиться залишати клуб, не додивившись фільм до кінця.

(«Прапор Леніна», 1960 р.)

15 років тому

Через голодування – до ясності розуму

Хоче дійти Віктор Хлопук зі Старої Вижівки. Йому – 31 рік. Він мріє не бути в суспільстві зайвим, хоче мати сім’ю. Вже сім років бореться з власною недугою. Журналіст побувала в нього на 40-й день голодування.

– Зараз у мене підвищилася працездатність, менше часу йде на сон. Збираюся голодувати, може, 70, а може й, 120 днів. У мене великий життєвий потенціал… За час голодування втратив лише 23 кг із 80. А смерть загрожує людині, коли вона втрачає 45-50% своєї ваги, – поділився Віктор.

«Волині» – сім футів під кілем!

На прикордонному кораблі «Волинь» Чорноморського флоту України служить чимало наших земляків. Зокрема, старанно несе службу на підшефному кораблі житель с. Тоболи Камінь-Каширського р-ну Юрій Бистранський. Він став класним спеціалістом, сумлінно виконує завдання офіцерсько-мічманського складу корабля. Разом з ним несуть нелегку військову службу Микола Шваліковський, Борис Савін з Ковеля, Микола Лівчук з Володимира-Волинського, Петро Панасюк, Сергій Яльницький, Сергій Хмара з Луцька, Віктор Литвинець з Ратного, Ігор Нестеровець з Горохова.

(«Досвітня зоря», 2000 р.)


На фото з інформаційного ресурсу: корабель морської охорони «Волинь», 2006 р. (згодом був списаний).

10 років тому

Святкові заходи

В обласному музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка з нагоди Дня захисника Вітчизни  відбулися урочисті збори та святковий концерт, участь у яких взяв в. о. заступника голови облдержадміністрації з соціальних питань Володимир Карпук. Протягом дня у військових частинах були організовані «дні відкритих дверей», під час яких допризовна та учнівська молодь знайомилася з бойовою технікою та умовами служби та побуту воїнів.

(«Досвітня зоря», 2005 р.)

5 років тому

Запобіжні заходи

Голова облдержадміністрації Микола Романюк підписав розпорядження про виділення 120 тис. грн із Резервного фонду обласного бюджету. Ці кошти необхідні для належної підготовки до пропуску весняної повені на недопущення виникнення надзвичайної ситуації. Гроші будуть спрямовані в обласне виробниче управління водних ресурсів і водного господарства на поточний ремонт насосно-силових агрегатів.

(«Волинська газета», 2010 р.)

За матеріалами Державного архіву у Волинській області

підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%