Запитання українофобам

Запитання українофобам

Сьогодні найбільше українофобів у Росії. Є вони й в Україні. Це жертви інформаційної електронної, друкованої, усної війни, спрямованої проти нашої країни. На щастя, не всі постраждали від путінської антиукраїнської наркотичної чуми. Вони ставлять чимало тверезих запитань. Ось деякі з них.

Чому любов до Росії, її культури, мови – це патріотизм, а любов до України, її культури, мови – це нацизм, фашизм?

Чому Росія говорить, що її вороги – Захід, США, а воює проти православної Грузії та слов’янської України?

Чому якщо росіянин вживає слово «хохол», то він, мовляв, по-доброму жартує, іронізує над українцем, а якщо українець каже «москаль», то цим він ображає, зневажає росіянина (Вочевидь, якби це було саме так, українці не мали б таких прізвищ, як «Москаль», «Москаленко», «Москалюк». Чи не так?)?

Чому якщо мітингує росіянин, то він обстоює громадські інтереси, а якщо мітингує українець, то він відпрацьовує американські гроші, виплачені йому в американських цілях?

Чому якщо російський президент спілкується з американським президентом, то він налагоджує відносини між двома країнами, а якщо український президент спілкується з американським, то він продається американцям і вони снують антиросійську змову?

Якщо українці та росіяни – братні народи зі спільним корінням та майже єдиною мовою (дехто з росіян українську мову вважає говіркою російської), то чому ж тоді росіяни не розуміють української і братньої мови не хочуть вивчати (чи не можуть вивчити), упродовж століть забороняють її?

Чому в Україні є школи з російською мовою навчання, які існують на утриманні Державного бюджету, а в Росії для дітей українців нема шкіл із українською мовою навчання? Хіба це не валуєвщина?

Чому в Україні є Українська православна церква Московського патріархату, а в Росії було заборонено спробу створити Українську православну церкву Київського патріархату?

Чому путінська Росія підтримує та організовує сепаратистський рух в Абхазії, Північній Осетії, Придністров’ї, Криму, на Донбасі, вимагаючи свободи для мешканців цих територій, але не дає свободи чеченцям і жорстоко їх карає за сепаратизм?

Чому, якщо росіянин воює за Росію в мусульманській Чечні, то він патріот і герой, а якщо українець воює за Україну на українському Донбасі, то він бандит, фашист і нацист?

Які країни, де США проводили військові операції, були окуповані, анексовані, приєднані до цієї держави?

Чому за резолюцію Генеральної Асамблеї ООН щодо невизнання відторгнення Криму від України проголосувало 100 країн світу, а за його відторгнення Росією разом із нею проголосувало 11 держав (Вірменія, Білорусь, Болівія, Венесуела, Зімбабве, КНДР, Куба, Нікарагуа, Сирія, Судан)?

Якщо нова українська влада, що прийшла в березні 2014 року – це хунта (тобто група військових, котра захопила владу насильницьким шляхом унаслідок перевороту), то які військові та офіцерські звання в Арсенія Яценюка та баптиста Олександра Турчинова?

Чому Російська Федерація втручається у внутрішні справи України, вказуючи, якими повинні бути в нас державний устрій, Конституція, мова, історія тощо?

Якщо Янукович – «легітимний президент», то чому прес-служба Кремля і російське МЗС вживають у своїх заявах словосполучення «Президент України Петро Порошенко»?

Якщо Степан Бандера – фашист, нацист, колаборант, то чому ж гітлерівці впродовж 1941-1944 років тримали його в концтаборі Заксенгаузен, а рідних братів його Олександра і Василя знищили в Аушвіці?

А хто ж тоді російський генерал Власов, який, очолюючи Російську визвольну армію (РВА), воював разом із військами фюрера проти більшовицької Росії, проти військ Червоної армії, проти білоруських і українських партизанів, разом із фашистами придушив Варшавське повстання?

Скільки росіян було убито на національному ґрунті під час мітингів на Майдані?

Якщо народи мають право на самовизначення, то чи схвалюєте ви референдум, аналогічний кримському, на Кавказі, Далекому Сході, а також для всіх останніх народів Російської Федерації?

Чи є сьогодні в Росії мудра, толерантна, незакобзонена людина, яка на ці запитання зможе дати нелукаву, чесну відповідь?..

Микола ОНУФРІЙЧУК.

 

 

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%